Prosinec 2008

neuvěřitelné příběhy

28. prosince 2008 v 11:36 | CIPÍSEK |  AktaX


MRTVÝ ŘIDIČByla jsem u kamarádky Terky a vyprávěly jsme si horory.A Terka říká,že to,co mi teď řekne,je pravda.Řidič tě zaveze do lesní chatrče,ale prý tam vozí jen holky,a ještě mrtvé!Když jsem pak od ní odchzela,chtěla jsem si někoho stopnout,ale bála jsem se.Nakonec jsem stopla jakéhosi chlápka.Jenomže ten se rozjel na opačnou stranu od mého domova!Já mu říkám:"Pane můj domov je na opačnou stranu!"A on:"Mlč vezu tě domu!"A já:"Můj domov je na opačnou stranu!"A on zase:"Mlč vezu tě domů!"A najednou jsem byla v chatrči!Bylo to tak jako v Terčiné báchorce!Všechny ty holky,co se tam zbláznily,se na mě vrhly,praštily mě do hlavy....a když jsem se probrala,najednou jsem stála doma před svým zrcadlem!Záhadou je,kdo mě obvezl domů.Tento příběh není pravda!

Trasap

25. prosince 2008 v 13:48 | CIPÍSEK |  Trapasy


HVĚZDA Z AUTODROMU

Asi před měsícem jsme jeli s mamkou do města asi 30 km od nás.Koupila jsem si fakt super tričko.Byla jsem ráda,že mám takové,jaké v našem městě ještě nikdo nemá.O týden později u nás byla poutˇa já jsem si řekla,že takový pěkný tričko by nemělo ležet doma,tak jsem si ho vzala na sebe a vyrazily jsme s kámoškami na atrakce.Nejprve jsme šly se Sandrou na autodrom.Řekla jsem Kikině ať nás natočí na můj mobil,a když jsem to dořekla rozjely jsme se.Mě asi v polovině času začalo padat tričko,protože bylo bez ramínek,jenomže já to nevnímala,jak jsem byla z té adtenalinové jízdy rozrusená.Koukala jsem na Kikinu a mávala jsem do mobilu a na ostatní,co po kraji čekali na další jízdu.Všichni se smáli a mával nám zpátky a já se cítila jako hvězda,kolem které se točí celý svět.Pak jsme ale málem nabouraly,a tak jsme se raději soustředily na jízdu.Ke konci se smích zvyšoval a já jen koukala na Kikinu,jak na mě ukazuje že mám něco s trikem....Po chvíli jsem pochopila co se děje,tričko jsem si rychle narovnala,ale nejradši bych se propadla 100 metrů hluboku!jízda skončila a já okamžitě vylezla z autíčka,vytrhla jsem Kikině mobil a rychle běžela domů!Vždycky když se na ten videoklip podívám,mám výtlem....

VANOCE

23. prosince 2008 v 17:59 | CIPÍSEK |  Svátky
Tak už tady máme Vánoce.Vánoce jsou velice pěkné svátky.Vonavé vánoční cukroví vám nahodi vánoční atmosféru.Dárečky a zajímavé a neočekávané chvíle s rodinou vás potěší stejně jako mě.Moje mamka má strašně ráda pečení a tak na vánoce máme spoustu výborných vánočních cukroví.A když s mamkou pečeme tak sem jako v sedmém nebi.Vánoce jsou moje nejoblíbenější svátky z celého roku.A jestli jsou Vánoce vaším nejoblíbenějším svátkem tak si hlásněte v anketě.

bart simpson

19. prosince 2008 v 19:03 | CIPÍSEK |  Rodina Simpsonova
S Bartem se nikdy nebudete nudit. Je to zajímavá postava a jedna z těch, bez kterých si seriál ani nedokážeme představit. Rád si dělá z jiných legraci. Např. volá do Vočkova baru a shání se po smyšlených lidech. Vočko se pak celé hospody zeptá: "Je tu pan Vylí Zanej?"

nejpblibenejsi zpevacky z meho pohledu

18. prosince 2008 v 17:31 | CIPÍSEK |  Zpěvačky
Tak jsem si pro vás připravila článeček o hudbě. U holek jsou teď nejoblíbenější zpěvačky Avril Lavinge, která je talentovaná a spousta holek si z ní bere příklad v módě a nejoblíbenější písně od ní jsou např.: Girlfriend, When you are goneng, Hot, Sk8er boy atd... Další oblíbenou zpěvačkou je mladičká a talentovaná Ewa Farna a písně od ní: těch je spousta, ale největší hity jsou Jaký to je, Měls mě vůbec rád, Zapadlej krám, Ticho ale je sposta dalších. Další oblíbenou zpěvačkou je Hilary Duff, která je mimochodem i herečkou a módní návrhářkou a největším hitem "je jak je vědecky dokázáno" :-) Hey Now. Další takovou zpěvačkou na vrcholu je Rihanna a její hity Umbrella, SOS, Hate That I Love You. Uff, tak a je to, samozřejmně to nejsou všechny nejoblíbenější a každý má rád něco jiného takže se mnou vůbec nemusí souhlasit.do komentářů. A taky nemůžeme zapomenout na Katty Perry její nejslavnější písen je asi Hot n cold.Pak tu je Pink(moje nejoblíbenejší)ta nasoívala spoustu pekných písniček,které ji proslavili mame tu So what,Dear Mr President a sposta jiných.Tak to je asi vše o nejslavnejších zpěvačkách co bych vám mochla říci.
opticke klamy

18. prosince 2008 v 14:44 | CIPÍSEK |  Optické Klamy

Přečti si text..Záhada lidského mozku


Fractal illusion


Myslíte, že se přibližují?


Blikající spirála


Kruhy


Zdá se vám, že se bílé kosočtverce ohýbají?

Zdá se vám, že se bílé kosočtverce ohýbají?


Tečky způsobují, že obrázek vypadá jako by byl prohnutý do středu.
Je to samozřejmě jen zdání,šachovnice je souměrná
Tato iluze vytváří zdání, že se obdélníky v kruhu uprostřed pohybují doprava a doleva.
Podobný efekt nastane,
když se zaměříte pravý horní roh obrázku a
pohybujete pomalu hlavou od monitoru k monitoruA když se tady zaměříte na černý bod uprostřed a pohybujete
hlavou od monitoru a k monitoru,

začnou se kruhy pohybovatTa pokroucenina uprostřed ... je kruh!!!Dvě rovnoběžné čáry
Ze vzdálenosti cca. 20cm se upřeně dívejte na křížek uprostřed lebky a počítejte do 120. Potom se zadívejte na holou stěnu. Měli by jste spatřit přízrak lebky! Je to proto, že se tento obraz ukládá do "prvního" stupně paměti, v oblasti takzvaného smyslového ukládání. Zajímavé na tom je to, že když od obrázku odtrhnete oči, vidíte jej negativně! Samozřejmě i barvy vidíte negativněTaky vidíte mezi čtverečkami černé tečky?Ty čáry jsou stejně dlouhé
Tento chlápek má svou povahu napsanou přímo na obličeji (když nakloníte hlavu doprava,
uvidíte psacím písmem napsáno Liar = angl. lhář).


Pohybující se kolo, i když se nepohybuje.

bicykel

Opravdu se to pohybuje?


Hýbou se?Musíš být absolutně uvolněn/á, abys viděl/a, že se ten kruh zmenšuje,
když se do obrázku zahledíš a vnímáš si jenom tečky uprostřed.
Zadívej se na jednu ze žlutých teček a zbylé dvě zmizí.Kolik tváří vidíte?
Co vidíš? Dva starce?

Lebka, nebo dámy v kavárně?
Avril Lavigne

17. prosince 2008 v 18:13 | CIPÍSEK |  Zpěvačky

Avril Lavigne - biografie

Avril LavigneKanadská zpěvačka Avril Lavigne (celým jménem Avril Ramona Lavigne Whibley, nikoliv Avril Lavinge) se narodila 27. září 1984 v Belleville v Ontariu. Avril je ve znamení Panny. Její rodiče jsou francouzského původu, nicméně Avril francouzsky nemluví. Matka Judy o Avril říká, že jejího hudebního talentu si všimla, když byly Avril dva roky a zpívala s ní písně z kostela. Když bylo Avril 5 let, přestěhovala se s rodinou do města Napanee. Kanadský časopis "Canadian Business Magazine" ji v roce 2006 zařadil na sedmou příčku do žebříčku nejvlivnějších Kanaďanů v Hollywoodu.
// //
Avril Lavigne vyhrála v roce 1998 talentovou soutěž a získala tak možnost zazpívat si s Shaniou Twain na jejím prvním velkém turné. Vystoupila na jejím koncertě v Ottawě a zazpívala píseň "What Made You Say That".

♥Avril Lavigne-fotky♥


rihana

17. prosince 2008 v 18:08 | CIPÍSEK |  Zpěvačky
Zpěvačka. Modelka. Filmová a seriálová Herečka. Propagátorka Nike. Tvář parfémů Secret. Majitelka nohou za milion. To je Rihanna. Mladá nadějná zpěvačka, jenž oslnila svět písničkou o deštníku, která vlastně byla spíše o vztahů dvou lidí než o deštníku…

Rihanna a začátky

Rihanna portrét
Rihanna se narodila 20. února 1988 na ostrově Saint Michael na Barbadosu. Už od malička zpívala kamarádům a rodině. Na střední škole pak se dvěmi spolužačkami založili hudební trio. Roku 2004 vyhrála "Miss Combermere Beauty Pageant". V tomto roce také vystoupila na koncertu s písní Hero od Mariah Carey.
V 15 letech přišel pro Rihannu zlom. Jeden z jejich známých ji představil producentu Evanu Rogersovi, který byl v Barbadosu na dovolené s manželkou (nikdo z přítomných však nepochopil proč radši nejel bez ní). Rogers pak společně s přítelem Carlem Sturkenem pomohli Rihanně natočit v USA demo. To obsahovalo celkem dvacet originálních songů. Toto demo pak rozeslali do hudebních vydavatelství a čekali, jestli se někdo ozve. Jednu z nahrávek obdržel i rapper Jay-Z, díky kterému Rihanna podepsala smlouvu u jeho Def Jam Recordings. Traduje se, že Jay-Z Rihannu zavřel do pokoje, a řekl ji, že dokud nepodepíše smlouvu, nepustí ji ven. Po několika hodinách Rihanna podepsala, co jiné ji taky zbývalo…

Rihanna - Music of the Sun

Rihanna žluté šaty
Po podpisu smlouvy už Rihanně nic nebránilo v tom, aby začla nahrávat své debutové album. To vyšlo v roce 2005. Před vydáním alba však Rihanna vydala teprve svůj historicky první singl - Pon De Replay. Tento song ihned vyletěl na přední příčky hitparád. V USA a Velké Británii se dokonce usadil na druhém místě ve hranosti. I díky tomu se albulm dobře prodávalo. V USA se prodalo přes půl milionu desek. Celosvětově to bylo něco přes dva miliony. Tím pádem se v USA a dokonce i v Kandě dostalo do TOP 10 nejprodáva­nějších alb.

Rihanna - A Girl Like Me

růžová rihanna
Již po osmi měsících Rihanna vydala své další album - A Girl Like Me. První singl z této desky - SOS - používala společnost NIKE k propagaci. Rihanna s firmou podepsala smlouvu a do peněženky ji přibyli nějaké ty drobné. Další drobné pak přišly i díky písničce, která dobývala hitparády anglicky mluvících zemí.
Druhý singl se jmenoval Unfaithful, čili nevěrná (dal bych si říct). Bohužel ho napsal zpěvák Ne-Yo (to už bych si říct nedal). Píseň o tom, že cítí vinu, když podvedla svého přítele byla také hodně úspěšná.
Poté vydala ještě 2 písně. We Ride a také Break It Off. První jmenovaný uspěl jen ve Velké Británii. Druhý se vyšvihl na přední příčky hudebních žebříčků až poté, co se dal stáhnout z internetu (ne, nemyslím tím stahovaní z rapidshare).
Nedařilo se jí však jen na trhu hudby, ale také na trhu reklamy. Stala se propagátorkou již zmiňované firmy Nike, J.C. Penney či parfémů Secret. A jakoby toho nebylo malá, objevila se i ve filmové branži. Zahrála si sama sebe ve filmu Bring It On: All or Nothing (český název je Bravo Girls: Všechno nebo nic, i když pochybuju, že někdo z čtenářů na to bude koukat…). Ukázala se také v seriálu Las Vegas a telenovele All My Children.

nějaké ty vtípky

17. prosince 2008 v 18:04 | CIPÍSEK |  Vtipypřiběhne udýchaný zřízenec místní zoo apanickým hlasem křičí: "Rychle něco udělejte! Utekl nám slon!"
Policista na něj s klidným hlasem: "Uklidněte se prosím a důkladně mi popište, jak vypadá."Zeť vyhazuje tchýni z okna
z pátého patra a
říká:
Vidíš, jinej by Tě zabil a já tě pouštím na svoboduStěžuje si náměstek kolegovi na novou
sekretářku.
"Myslel jsem bůhví co to nebude a musím tedy říci, že moje
stará je v posteli
lepší. Schválně ji vyzkoušej."
Za nějaký ten den se zase potkají a náměstek je zvědavý na
názor kolegy a ten povídá:
"Měl jsi pravdu, tvoje stará je lepší!"

neco o me

17. prosince 2008 v 17:54 | CIPISEK |  Něco o mě
Jmenuji se Petra Kučerová.bydlímv Vacenovicích.To je taková malá vesnička v okolí hodonína.Mezi mé zájmy patří především jezdení na kole a na kolečkových bruslích.A taky hrozne ráda plavu.Ve škole mě baví matematika,zeměpis,výtvarna výchva a telesná výchova.Ve volném času ráda sportuji a dívam se na televizi, taky každý pátek mám basketbal,ale tam chodim jenom krátce.Doma ráda pomáhám mamce s vařením a chodenim s mím psem.Můj pes se jmenuje Dagi(Dagošek),je to kříženec vlčáka s labradorem.Je to divoký,ale pěkný pejsek.Jinak asi už nic.