Leden 2009

Trapas-Ručka Nenechavka

27. ledna 2009 v 17:43 | CIPÍSEK |  TrapasyRučka Nenechavka

Byly jsme s kámoškou nakupovat vánoční dárky skvěle jsme se bavily.Dělaly jsme kraviny a nakupovaly bezva dárky.....Ale potom jsem sáhla po jednom pěkném svetru a kámoška do mě ze srandy srtčila.Přepadla jsem do předu a najedmou cítím v ruce něco divnýho....Otočímse a koukám,že mám ruku v mezinoží jakéhosi kluka,a navíc moc pěknýho!Radši jsem to rychle řekla kamarádce a chtěla jsem ,abychom šly pryč.Jenomže kamárádka se začala příšerně hlasitě smát a já myslela,že ji zabiju!A navíc ten kluk byl s kámošem, a jak nás viděl tak se začali smát taky.Ratši sem vzala kamarádku pod křídlo a pádili jsme pryč.Ale teda nic lepčího se mi povést nemohlo,mno....

Překvápko

24. ledna 2009 v 11:40 | CIPÍSEK |  Trapasy

PŘEKVÁPKO


Můj nejlepší kamarád měl mít za pár dnů narozeniny a chystal velkou párty.Chtěla jsem mu dát nějaký hezký dárek,a tak jsem mu přes internet objednala cédéčka jeho nejoblíbenější skupiny.Pošťák,ale přinesl objednaný balíček,těsně předtím,než párty začala,takže jsem měla,než párty začínala,takže jsem neměla vůbec čas podívat se do vnitř zkontrolovat obsah.Když jsem dorazila k Denisovi,byla párty v plném proudu.Slavnosně jsem svému kámošovi předala balíček.A pak přišel šok!V balíčku nebyla žadná cédéčka,ale velké balení kondomů-velikosti extra extra large"!Denis zrudl jako rajče.Nechtěl si nechat říct,jak celé nedoruzomění vzniklo,vžit to přece mohl vzít alespoň jako legraci.od té doby jakýkoliv hovor odmítá....

Johny Depp

21. ledna 2009 v 15:32 | CIPÍSEK |  Celebrity
Johny Depp je populární a diskutovaná celebrita a proto má mnoho obdivovatelů a fanoušků, ale zárověň také mnoho odpůrců. Johny Depp si možná uživá luxus, peníze, zahraniční zájezdy, drahé šperky a hotely, exotické dovolené, milence a milenky, ale právem? Mimo hotelů a večírků je showbyznys a politika samá špína a intriky, myslíte, že takový život za to stojí?
Mnoho lidí si myslí, že Johny Depp je pouze podbízivá rozmazlená nula. A něco na tom je. Pro slávu a popularitu mezi masami musí, stejně jako třeba politici, potlačovat svojí osobnost a být s každým za dobře což se rovná nemít vlastní názor a jen se hnát za slávou a penězmi. Udržovat si popularitu mezi masami, být pořád na titulních stranách.

Hilary Duff

21. ledna 2009 v 15:26 | CIPÍSEK |  Celebrity
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách
a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Trasap

20. ledna 2009 v 15:23 | CIPÍSEK |  Trapasy
VYŠPULENKA

Minulé léto jsme s kamarádkou Áňou seděly na plotě a já najednou jsem musela jít na záchod.Ale nikdo nebyl doma a já neměla klíč.Áňa mi řekla,ať se jdu vyčurat k plotu fabriky.Tak jsem ji poslechla.Najednou mě něco pláclo po zadku.Zrudla jsem,rychle se oblíkla a utíkala pryč!Áňa se smála a hlídač z fabriky na mě ještě křičel:"Příště to na mě nešpul!!"Když ho teď potkám utíkám pryč!!

Vtipy

19. ledna 2009 v 17:31 | CIPÍSEK |  Vtipy
Kde jsi?!

Hraje si slon s mravencem na schovávanou.Mravenec se má schovat,chvilku neví a nakonec vleze slonovi do zadku.Slon chvíli hledá,nemůže nikde mravence najít a řekne:"Teda ten mravenec je snad v pr....!"Na to mravenec vyleze ze svého "úkrytu"a zaječí:"To neplatí,ty ses díval!!

Chytrý žáček

ptá se paní učitelka dětí:"Conám dává slepička?"Anička odpoví:"Slepička nám dává vejce."Paní učitelka se ptá dál:"Co nám dává kravička?"Pepíček:"Kráva nám dává domácí úkoly.


Smůla,profesore!

Ve školní jídelně si přisedne student k nerudnému profesorovi a ten říká:"Prase si nezaslouží,aby sedělo s labutí."Student se zvedne a odpoví:"Tak já letím."

Hádanky

19. ledna 2009 v 14:59 | CIPÍSEK |  Vtipy
Je to hnědé a kouří se z toho,co je to?
............zpocená veverka

Když řekneš jeho jméno,tak už tu není.Co je to??
................Ticho

Arnold Schwarzenegger to má dlouhé. David Rath to má krátké. Madonna to nemá vůbec. Papež to má, ale nepoužívá to. Co je to? ................... Příjmení.

Je to jediné místo na světě, kde se savci občas mění na plazy. Kde to je? ................... Přece v hospodě.

Jonas Brothers

18. ledna 2009 v 18:37 | CIPÍSEK |  Skupiny
Tříčlenná popová skupina poznávala showbussinesové prostředí na Disney Channel, kde se začínala i řada dalších populárních hvězd, jako např. Britney Spears či Christina Aquilera. Síla seskupení Jonas Brothers spočívala, jak název napovídá, v jejich příbuzenském vztahu. Kevin, Joe a Nick Jonas se věnovali nejprve svým sólovým projektůmů.

Homer Simpson

18. ledna 2009 v 11:11 | CIPÍSEK |  Rodina Simpsonova
Homer - hlavaHomer Jay Simpson hlavní postavou amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Je manželem Marge Simpsonové a otcem Barta Simpsona, Lízy Simpsonové a Maggie Simpsonové. I když je často zobrazován jako nenasyta, lenoch nebo hlupák, občas disponuje zajímavou inteligencí. Homer se stal populární postavou a americkým idolem. V České republice ho dabují Vlastimil Bedrna (1. - 12. série) a Vlastimil Zavřel (13. a další série).
Homer Simpson ztělesňuje americké stereotypy: je líný, hulvátský, poměrně nevzdělaný, obézní, netolerantní, nejapný a silný alkoholik. Má uvolněné cítění reality, ale dokáže se vzchopit a být pohotový. Přes očividný dělnický status, prožívá množství mimořádných dobrodružství, dokonce cestuje vesmírem jako astronaut.

Maggie Simpsonová

18. ledna 2009 v 11:05 | CIPÍSEK |  Rodina Simpsonova
Maggie je nejmladším členem rodiny Simpsonových, ve svých pouhých dvou letech již zachranila Homerovi nekolikrát život a Panu Burnsovi se ho pokusila vzit když ho jednou postřelila. Jediná záliba kterou má je její modrý dudlík bez kterého ji v serialu krom par okamžiku nikdy neuvidíte.

Marge Simpsonová

18. ledna 2009 v 10:59 | CIPÍSEK |  Rodina Simpsonova
Marge je žena v domácnosti a stará se o malou Maggie. Přesto však vyzkoušela různá povolání, například byla policistkou.Marge si ráda krátí dlouhou chvíli počítáním kukuřičných klasů na záclonách v kuchyni nebo luxováním domu v co nejrychlejším čase. Při jednom takovém vysáváním se jí povedlo vysát i Maggie.
Marge samozřejmě ráda vaří, v epizodě Ve válce sporáků je vše dovoleno se zůčastnila soutěže ve vaření, kde skazila jídla ostatních ušními kapkami Maggie.
Na škole byla Marge vynikající malířkou.

Líza Simpsonova

18. ledna 2009 v 10:54 | CIPÍSEK |  Rodina Simpsonova
Líza - hlava
Líza je nejchytřejším členem Simpsonovic rodiny, pravda nemá velkou konkurenci (Homer, Bart). Ve škole nezná jiné známky než jedničky a výjimečně 1-. Její výborný prospěch jí však občas činí potíže v podobě posměšků hloupých školáků. Díky své nadprůměrné inteligenci se v jedné epizodě dostala o třídu výš, kde se setkala s Bartem. Líza však své znalosti často prodá a vytáhne celou rodinku z průšvihu.

Miley Cyrus

17. ledna 2009 v 15:24 | CIPÍSEK |  Zpěvačky
Miley CyrusZpěvačka Miley Cyrus (16) promluvila o svém prvním zaměstnání. Obnášelo mimo jiné i čištění záchodů. Miley Cyrus je umělecké jméno dcery zpěváka Billiho Raye Cyruse Destiny Hope Cyrus. Vzniklo od přezdívky. Když byla malá, táta ji říkal Smiley (Smíšek). Později se ze Smiley stalo Miley.Později se ze Smiley stalo Miley. Když se mladičká hvězda objevila na The Tyra Banks Show, řekla: "Umím čistit záchodové mísy. Pracovala jsem totiž pro uklízecí firmu. Živila jsem se jako uklízečka po domácnostech. Bylo mi 11 roků." Teenagerovská hvězda, která se teď živí zpíváním, dodala: "Měla jsem jednu práci a v podstatě jsem ji měla ráda." Miley nedávno oslavila své 16.narozeniny v Disneylandu prozradila, jaký dárek by jí udělal radost: "Ideální dárek? Mercedes. Chci černý s růžovým znakem Mercedesu. Růžové by pak mělo být i prošívání a volant."

Ewa Farná

17. ledna 2009 v 15:14 | CIPÍSEK |  Zpěvačky
Ewa FarnaEwa Farná je mladá česká zpěvačka, která se narodila 12. srpna 1993 v Třinci. Ewa se se svými prvními úspěchy setkala již v roce 2006 - v jejích 13ti letech.Je to nadaná zpěvačka,ale i herečka.Zahrála si v seriálu OŠKLIVKA KATKA.A složila kráné písničky,které si zaslouží ocenění(např......Máš mě vůbec rád........Ticho...............Boží mlejny melou........a další.

HADANKY A ODPOVĚDI

14. ledna 2009 v 17:55 | CIPÍSEK |  Vtipy
Co je největší blbost? ................... Koupit si za poslední prachy peněženku.

Zní to stejně - silnice, slepice - ale jaký je rozdíl? ................... Na silnici jezdí auta. Na slepici kohout.

Víte, co je to pivní břicho? ................... Přece pomník nad padlým hrdinou!

Víte proč blondýnky lozí v supermarketu po zemi .....................protože hledají nízké ceny

skákají z padákem:čech,američan a angličan kdo byl první na zemi??............ADAM A EVA

PINK

14. ledna 2009 v 17:41 | CIPÍSEK |  Zpěvačky
pinkPIKN SI VYBUDOVALA PĚKNOU POVĚST DRSŃAČKY.DLE MEHO NAZORU JE TO VELMI SKVĚLA ZPĚVAČKA.A TADY MATE JEJÍ HYTI(SO WHAT,SOBER,STUPID GIRLS,ALE NEMŮŽEME ZAPOMENOUT NA JEJÍ PÍSNIČKU DEAR MR PREZIDENT),KDE JE PINK OPRAVDU JINÁ.V TÉHLE PÍSNIČCE ZPÍVA PINK O UTRPENÍ,KTERÉ SE V JEJÍ ZEMI DĚJÍ.TAKŽE SI TAHLE ZPĚVAČKA OPRAVDU ZASLOUŽÍ OCENĚNÍ VÝBORNÉ ZPĚVAČKY.