Únor 2009

Velikonoce

28. února 2009 v 16:15 | CIPÍSEK |  Svátky
VELIKONOCE

Světlo, tedy i světlo zapálené svíce, je všeobecně chápáno jako symbol života. Bílá barva svíce symbolizuje čistotu, naději a nový život. Velikonoční svíce pak znamená vítězství nad zimou (jako jarní slunce), ale pro křesťany je spíše symbolem světla spojeného s Ježíšovým zmrtvýchvstáním, kdy Ježíš Kristus zvítězil nad smrtí. Stalo se tomu tak o Velké noci (z Bílé soboty na Boží hod velikonoční), a proto se v tu dobu v tmavém kostele za třikrát opakovaného zpěvu "Světlo Kristovo" zapalují svíce od posvěceného velikonočního ohně, čímž se celý kostel prozáří světlem. Zapálí se také křestní svíce a slaví se slavnost Vzkříšení. Svíce se zapalují také při pohřbech a křesťané se za mrtvého modlí, aby také on "vstal" k novému životu - s Bohem

Obrázky - Veselé Velikonoce: 1

Obrázky - Veselé Velikonoce: 3
Obrázky - Veselé Velikonoce: 4

Obrázky - Veselé Velikonoce: 7


Obrázky - Veselé Velikonoce: 2Obrázky - Veselé Velikonoce: 3

Obrázky - Veselé Velikonoce: 8

Obrázky - Veselé Velikonoce: 1Obrázky - Veselé Velikonoce: 3
Obrázky - Veselé Velikonoce: 6

High school-musikal

21. února 2009 v 16:27 | CIPÍSEK
Film byl jeden z nejúspěšnějších na Disney Channel Original Movies, publikovaný s pokračováním a delimitací potvrzen,í a soundtrackem, který byl komerčně nejúspěšnějším albem roku 2006.

Film byl jeden z nejvice uspesnych na Disney kanálu Originalnich filmu, publikovany s pokracovanim zatvrzelý vedlejsi produkt, a zvukovy zaznam, ktery byl nejvice komerecne-uspesne album roku 2006.

High School Musical je příběh dvou středoškoláků: Troye Boltona, kapitána basketballového družstva a Gabrielly Montézové, právě přistěhované, stydlivé studentky, která vyniká v matematice a vědě. Společně se účastní školního muzikálu. Navzdory ostatních studentů, kteří se snaží překazit jejich sny, Troy a Gabriella dále přetrvávají a povzbuzují ostatní okolo.


Muzikál ze středníMuzikál ze středníMuzikál ze středníMuzikál ze střední
Muzikál ze středníMuzikál ze střední


Muzikál ze střední
Muzikál ze střední
Muzikál ze střední


Muzikál ze střední


Muzikál ze střední

Hádanky

19. února 2009 v 7:05 | CIPÍSEK |  Vtipy
Víte jaká tři slova slyší žraloci nejraději??Muž přes paludu!!!

Blondýna se před testem z autoškoly ptá:"Pane instruktore,když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál,neuškodí to motoru??

Madagaskar 2

19. února 2009 v 7:05 | CIPÍSEK |  Filmy

OBSAH

K natočení animované komedie Madagaskar 2 měli její tvůrci dva dobré důvody. Prvním bezpochyby byly tržby, které film vynesly na první místo žebříčku úspěšnosti rodinných snímků roku 2005. Druhým důvodem se stal fakt, že hlavní hrdinové, hýčkané hvězdy newyorské zoo, tragicky zakysli na titulním ostrově u afrických břehů a takový osud jim žádný divák určitě nepřál. Jenže pokračování jim připravilo taková dobrodružství, že ve srovnání s nimi by byl doživotní pobyt na Madagaskaru tou příjemnější variantou.
Obrázek ke článku Madagaskar 2: Útěk do Afriky
Obrázek ke článku Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Obrázek ke článku Madagaskar 2: Útěk do AfrikyObrázek ke článku Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Britney Spears

18. února 2009 v 17:08 | CIPÍSEK |  Zpěvačky
Britney Spears je dcera Lynne, učitelky na základní škole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Má dva sourozence Bryana a Jamie Lynne. Měří 165 cm. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney Spears odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protože tvůrci tohoto pořadu ji považovali za příliš mladou, než aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí všiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku.

Doprovázená matkou a mladší sestrou strávila Britney Spears několik letních prázdnin studiem v Professional Performing Arts School. V roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle thrilleru The Bad Seed z roku 1956. V jedenácti letech se úspěšně stala členkou Disneyova Mickey Mouse klubu.Britney Spears
Britney SpearsBritney Spears
Britney Spears
Britney Spears

Britney Spears

Selena Gomez

18. února 2009 v 17:03 | CIPÍSEK |  Celebrity

ŽIVOTOPIS

jmenuje se Selena Gomez Narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se taky seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roly ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped. Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana-zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu. Její přestávka zkončila v říjnu , kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo.Je i rostleskávačka
Demi Lovato

18. února 2009 v 16:59 | CIPÍSEK
Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.
Má dvě sestry, Dallas (20) a Madison (6). Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.

Demi Lovato
Demi Lovato
Demi LovatoDemi LovatoDemi Lovato
Demi Lovato
Demi Lovato

Us5

18. února 2009 v 16:47 | CIPÍSEK |  Skupiny
US5 - německo-americká skupina, kterou má na svědomí Lou Pearlman. Složil ji z vítězů televizní reality
show "Big In America" Skupina adeptů a mladých chlapců se stále zužovala. Těch pár nejlepších poslali stanovat do lesa vyvíjet svůj talent a připravit se na šílenství, které se kolem nich strhne. Na každém německém billboardu v každé německé hitparádě se začali objevovat se svým singlem "Maria". Dostali ocenění od německého rádia Music Awards "Best Newcomer 2005" (Objev roku 2005).

"Tohle je poslední chlapecká skupina", říká Lou Pearlman, je pyšný na své muzikální imperium a úspěšné nahrávání. A proč Lou Pearlman zakládá jen chlapecké skupiny? "Bůh tvoří málo dívek a já budu vždy tvořit jen chlapecké skupiny. Pearlmanův mezinárodní úspěch založil popové skupiny jako Backstreet Boys, N*Sync, LFO a O-Town, abychom vyjmenovali alespoň některé. Pearlmanovi "chlapci" už prodali přes 65 milionů alb a s přidáním US5 mnohem více miliónů.

US5

US5US5
US5
US5

US5
US5

US5
US5US5
US5


US5

US5

US5

US5

Lady Gaga

18. února 2009 v 16:41 | CIPÍSEK |  Celebrity
Povolání: Zpěvačka
Věk: 22
Datum narození: 20. 03. 1986
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Ryby

Životopis

Její pravé jméno je Stefani Gabriella Germanotta narodila se 20. března 1986, Yonkers New York. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.


Lady GagaLady GagaLady GagaLady Gaga
Lady GagaLady GagaLady Gaga

Vanessa Hudgens

18. února 2009 v 16:37 | CIPÍSEK |  Celebrity
Datum narození: 14.12.1988
Místo narození: Salinas, Kalifornie
Kariéra:
V roce 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 si zahrála ve filmu Thunderbirds. Poté začala hostovat v různých show, např. Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala i další role zejména u společnosti Disney např. Corrie on The Suit Life of Zack and Cody on Disney. V roce 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání, tancování) v muzikálu High School Musical, který se stal velmi populárním. Poté dostala nabídku na nahraní svého CD. Její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje ''V'' a první dva singly se nazývají Come Back To Me a Say OK.Zac Efron

18. února 2009 v 16:26 | CIPÍSEK |  Celebrity
Americký herec Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách
Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V roce 2002 si Zac zahrál v Kriminálce Miami, kde ztvárnil postavu která byla obviněna z vraždy svého účetního.


Zac EfronZac EfronZac Efron


Zac EfronZac Efron
Zac EfronZac EfronZac EfronZac EfronZac Efron

Christina Aquilera

18. února 2009 v 15:10 | CIPÍSEK |  Zpěvačky
Christina Maria Aguilera se narodila 18. prosince 1980 v State Island v New Yorku. Aguilera je španělské příjmení, které dostala po svém ekvádorském otci Faustovi, který pracoval v armádě. Aguilerovi se několikrát kvůli otcovu přeřazení stěhovali. Jednou na Floridu, pak do New Yersey a nakonec do Tokia. Christina proto neměla skoro žádné kamarády. Ještě k tomu nebyl Fausto zrovna ideální tatínek. Jak Christininu maminku, tak i Christinu často týral. Christinina matka Shelly hrála profesionálně na violu a na klavír.

V roce 1986 se Aguilerovým narodila druhá dcera Rachel. Po jejím narození se však Aguilerovi rozešli a Shelly se spolu se svými dcerami odstěhovala do svého rodného městečka Wexfordu v Pensylvánii. Od té doby s Faustem ztratili kontakt. Opět se setkali až po několika letech.


Christina AguileraChristina AguileraChristina AguileraChristina Aguilera


Christina Aguilera


Christina Aguilera


Christina Aguilera
Christina Aguilera


Christina AguileraChristina Aguilera


Christina Aguilera

Očičkáááá

14. února 2009 v 12:43 | CIPÍSEK |  Obrázky
Obrázky - Oči: 4


Obrázky - Oči: 7

Obrázky - Oči: 2


Obrázky - Oči: 5

Obrázky - Oči: 1Obrázky - Oči: 6


Eminem

9. února 2009 v 16:48 | CIPÍSEK |  Celebrity
http://www.grabow.biz/images/Eminem3.jpgEminemEminem se vlastním jménem jmenuje Marshall Bruce Mathers III. Dětství neměl příliš šťastné, žil sám s mámou a mladším bratrem, tátu nikdy neviděl. Velmi často se stěhovali mezi Kansas City a Detroitem, měnil školy, a tak se velmi těžce seznamoval s novými kamarády. Ve dvanácti letech se nakonec s matkou usadili ve Warren v Michiganu. Již v mládí se stal fanouškem rapu a ve čtrnácti letech se mu začal věnovat. Ačkoli nedokončil střední školu a vystřídal několik různých prací......


EminemEminemEminem

Růže

8. února 2009 v 13:56 | CIPÍSEK |  Obrázky

Obrázky - Růže: 1
Obrázky - Růže: 7


Obrázky - Růže: 1

Obrázky - Růže: 5
Obrázky - Růže: 6

Obrázky - Růže: 8Obrázky - Růže: 3Obrázky - Růže: 3


Obrázky - Růže: 4


Obrázky - Růže: 5


Obrázky - Růže: 8


Obrázky - Růže: 3

Miminka

8. února 2009 v 13:47 | CIPÍSEK |  Miminka

Malé děti jsou velmi roztomilé.Ale mít dítě je náročná práce to totiž není jen tak vychovat malé miminko.Musíte je naučityt takové ty věci,které by měl umět.Ale všechna tato práce má přece jednu výhodu..........když se na vás malé miminko usměje,tak na okamžik stratíte všechny starosti.Takové miminko umí jen spát,krmit se,hrát si a smát se.Tak to je asi vše co vám řeknu o malých miminkách.

Medvídci

8. února 2009 v 13:23 | CIPÍSEK |  Obrázky
Obrázky - Medvídci: 6


Obrázky - Medvídci: 1


Obrázky - Medvídci: 2
Obrázky - Medvídci: 6


Obrázky - Medvídci: 8


Obrázky - Medvídci: 3

Obrázky - Medvídci: 8Obrázky - Medvídci: 3

Ostuda

8. února 2009 v 12:19 | CIPÍSEK |  Vtipy


OSTUDANa táboře jsme museli vztávat v 8 ráno a večerka byla v 22 hod.Já a moje spolubydlící jsme to,ale porušovaly.Nemohli usnou,a tak jsme hrály hru:ta co řekne poslední Miley Cyrus,musí oběhnout tábor nahá.Já prohrála.Byl to strašidelnej tábor a v noci tam chodili vedoucí převlečení za strašidla.Tak jsem šla-a najednou slyším zvuky.To je asi vítr řekla jsem si,a pak na mě vyletí vedoucí:"Co tady v noci létáš nahatá??!Řval na celej tábor!samozřejmě všechny prududil,oni vyběhli z chatek,a tím pádem mě viděl skoro celej tábor!!Byla tam i moje spolužačka,co dělá školní časopis,tak mě vyfotila a tak po prázdninách moji nahatou fotku viděla celá škola!Už chápu,jak jsou hvězdy rozčílené,že otravuji paparazzipronásledujou na každém kroku!

Psi

5. února 2009 v 15:34 | CIPÍSEK |  Zvířata
Obrázky - Pejsci: 2Pes je nejlepší přítel člověka.Má rád něco dobrého k nedku,ale nejraději má,když jeho pán ho hýčká a opatruje ho.Psů je mnoho druhů(např.jezevčík,doga,vlčák a rotvajler).My máme rotvajlera skříženého s vlčákem:D.Máte také nějakého psa hlasněte si v nove anketě:D.