Květen 2010

Květen

31. května 2010 v 12:41 | CIPÍSEK |  mY wRiTe..
Ahjote ..tak dneska máme poslední den v květnu .Jak určitě všichni víte že po květnu následuje červen . To ví i malé dítě ..=D=D.Moc se těším na červen protože je to poslední školní měsíc a hned po něm jsou prázdniny =D.V pátek jsem byla na zápase v basketu a málem jsme došla o oko =D protože ta kráva z Lanžhota mě ho málem vypichla a ještě mě poškrábal ...a hned v prvním zápase jsem si spálila koleno ..=D ... teď už mě to vpitné připadá ale v prvním okamžiku mě to tak nepřišlo ... Tak si užijte ještě zbytek května ..=) tka pá ..

WestErn městEčkO

25. května 2010 v 21:06 | CIPÍSEK |  mY wRiTe..
Zitra jedeme ze školou na školní výlet na Šikluv mlýn =). Bude zase jako na horách mega sranda...jedeme tam přes noc takže tady 2 dny nebudu ... Je to nekde na vysočině bo kde takže docela daleko ...Ale nejvíc mě štve že  vyjíždíme už v 6:30 ... nO to je děs .... nejvíc se asi těším do hradu a na jakési úkoly =D ... škola byla v pohO protožE jsme měli enom do 12 =) ...enOm matikářkA mě pěkně nAštvala psali sme písEmku den přEd odjezdem ..=( ..alE já si nálAdu zkAzit nenechám ...jde mě ordinAčka tak frčím ...měJte sE moOc krásně až tu nebudu ...=)

AvriLkA =-*

24. května 2010 v 20:56 | CIPÍSEK |  cElEbRiTs


AvrilkA ...ta je doží co ..? a jak svěle vypadá ...=) má na sobě všechno černé ...stylová bundička a boty na podpadku které nikdy nemužou chybět =) .. tady jí to sice moOoOc sluší ...ale je ještě hezčí když má svoji kolEkci ...=) ...ne že je skvělá zpěvačka ale taky návrhářka ..=)


v dIvAdle ..

17. května 2010 v 17:36 | CIPÍSEK |  mY wRiTe..
ahojte ...v pýtek jsme byli v divadle na ROMEOVI A JULII ...bylo to krásné ...skoro sem i plakala ...ale stálo to za to ...nejhorší bylo asi to 10 minutové tleskání které následovalo hned po představení....doufám že tam pojedeme i příští rok ..příště by sem chtěla jed na LABUTÍ JEZERO ... to by mohlo být taky krááásné ..=) ..jestě před baletem jsme byli v Olympii ...tam jsme se potulovali asi 3hodiny ..uplně mě boleli nožičky ... no nic jde mě BuFfy tak už musím jít  mějte se krááásně ...=)   


   
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs15/300W/f/2007/111/3/d/Daisy_II_by_Sharon77Speeds.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

YaHooO ...

12. května 2010 v 14:26 | CIPÍSEK |  mY wRiTe..
Ahojtteee ....,dneska mega hrabe ..=D .. je středa a já mám basket ..už se moc moc moooooc těším ... dneska jsme měli taky tělák takže si pořádně máknu ...=) ..ve škole to bylo mega v pohodě ...měli jsme psát test z dějáku...ale jsme nepsali takže mega happY...a co vy jak ste si užili středu ..? pište pls do komentářů ...už se moc těším ..=) ..

útErý ...:-)

4. května 2010 v 14:51 | CIPÍSEK |  mY wRiTe..
Dneska je úterý ... no nic moc teda ..ne dnešek byl docela v poho ...ale už mě štve že každů hodinu matematiky jsem vyvolaná ...to už dlouho nevydržím ... a byl zempl to bylo hrozné...myslím budu moseet zajít  k ušnímu ...protože ten magor furt huláká že má člověk zkažený celý den .. ale to by sem nebyla já kdybych si tu náladu nezlepšila ...a co vy jak ste se měli ve škole ..?