cElEbRiTs

MileY CyruS

24. června 2010 v 14:04 | CIPÍSEK
Myley Curus má nový učes .
Nechala se ostříhat na krátko ..
http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/1.gifale pořád jí to sluší ...
:hklove:nemá je moc krátké  ani dlouhé ale tak akorát =)
kočííUžijtE si zbytEk dne =)

AvriLkA =-*

24. května 2010 v 20:56 | CIPÍSEK


AvrilkA ...ta je doží co ..? a jak svěle vypadá ...=) má na sobě všechno černé ...stylová bundička a boty na podpadku které nikdy nemužou chybět =) .. tady jí to sice moOoOc sluší ...ale je ještě hezčí když má svoji kolEkci ...=) ...ne že je skvělá zpěvačka ale taky návrhářka ..=)

Green Day

17. února 2010 v 15:21 | CIPÍSEK
Tak
dneska má narozeniny jeden z Green day
je to Billy Joe Amstrong, je mu už 38 let
Přeju mu hodně štěstí a aby pořád držel krok


Tak se mějte...

GrEeN DaY-Tre Cool

31. ledna 2010 v 13:08 | CIPÍSEK

Jeho pravé jnémo je Frank Edwin Wright III.. Narodil se 9. Prosince roku 1972 Frankfurtu v Německu jako nejmladší člen Green Day.... Jeho funkce jsou bicí, perkusy, akordeon, kytara...Má manželku jménem Claudia a dceru Romanu ....:-)Žil v Kalifornii, ve Willitsu, se svým otcem a dvěma staršími sourozenci. Jeho otec, pilot helikoptéry ve Vietnamu, se totiž rozhodl vzít rodinu zpátky do Spojených Států.Tré cool znamená ve francouštině "Hondě Cool"
Když měli Green Day první turné po státě, John Kriftmeyer se rozhodl je opustit. Laurence jim doporučil jako nového bubeníka právě Trého.Tak taký život prožil Frank Edwin Wright III..

GrEeN DaY-BiLliE JoE ArMsTrOnG

22. ledna 2010 v 9:12 | CIPÍSEK


Tak Tohle Je Billie Joe Armstrong .... Je to Zpěvák kapely Green Day a také hraje na kytaru .....Je mu 37 let, ale 17 Unora mu bude už 38 .... je to můj nejoblíbenejší člen kapely ....Billie začal se zpíváním, když mu bylo pouhých 5 let! Chtěl obcházet nemocnice a zpívat tam nemocným, aby se cítili lépe...Když bylo Billimu 10 zemřel mu otec na rakovinu ... Přesto se Billie dokázal postavit na nohy a založil punkovou skupinu a vyšplhal se k vrcholu i s kapelou ...
 
 

Reklama
Reklama