Celebrity

EmInEm 2

17. října 2009 v 20:22 | CIPÍSEK
EmInEm

Dnes slaví slavný Raper Eminem neboli Marshall Bruce Mathers III swé 27 narozeniny ... a tímto mu přeju mnoho dalších uspěchů ....
No ale teď už normálně ...=D
Dneska je sobota a to u nás znamená "DEN ÚKLIDU" ... no talže jsem se samozdřejmě nadřela jako kůň .... takže jsem upe unavená .... ale přece si nenechám skazit swůj den skazit uklízením ..... a proto deme dneska do kyjova na kino .... megácky si to užijeme ..... strašně se těším ... no tak se mějte ....:-***AleXiS BlEdEl

6. září 2009 v 12:08 | CIPÍSEK

AiExIs BlEdEl

Free Image Hosting
Free Image Hosting

AvRiLkA

30. srpna 2009 v 15:00 | CIPÍSEK

Avril a její móda


Miss 2009

31. března 2009 v 17:21 | CIPÍSEK
Finále České Miss

NOvá ČeskáMiss se stala Iveta Lutovská,rozhodly o tom sms,ale kdyby to selhalo,tak by stejně vyhrýla,protože by ji zvolila porota.Titul první České Vicemiss si odnesla osmnáctiletá brunetka Tereza Budková ze Sezimova Ústí. Na třetím místě se pak umístila osmnáctiletá studentka z Nového Boru Zina Šťovíčková.

Paris Hilton

10. března 2009 v 15:15 | CIPÍSEK
Paris Hilton
Paris Hilton je jednou z největších superstar současného Hollywoodu, jakkoli její role v Dům voskových figurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple Life, kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna. Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show či malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat in the Hat a Wonderland masakr.Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon's Pledge This!, která bude do kin uvedena na podzim tohoto roku.

Orlando Bloom

10. března 2009 v 15:13 | CIPÍSEK
Orlando Bloom
Orlando Bloom se narodil a vyrůstal v Canterbury v Anglii spolu se svou mladší sestrou Samanthou. Už od mládí chtěl být hercem a díky podpoře své matky se začal zúčastňovat místních hereckých festivalů. V 16-ti letech se přesunul do Londýna, kde se připojil k National Youth Theatre a po dvě sezóny s nimi účinkoval, než získal stipendium na herecké škole British American Drama Academy.

Selena Gomez

18. února 2009 v 17:03 | CIPÍSEK

ŽIVOTOPIS

jmenuje se Selena Gomez Narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se taky seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roly ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped. Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana-zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu. Její přestávka zkončila v říjnu , kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo.Je i rostleskávačkaLady Gaga

18. února 2009 v 16:41 | CIPÍSEK
Povolání: Zpěvačka
Věk: 22
Datum narození: 20. 03. 1986
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Ryby

Životopis

Její pravé jméno je Stefani Gabriella Germanotta narodila se 20. března 1986, Yonkers New York. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.


Lady GagaLady GagaLady GagaLady Gaga
Lady GagaLady GagaLady Gaga

Vanessa Hudgens

18. února 2009 v 16:37 | CIPÍSEK
Datum narození: 14.12.1988
Místo narození: Salinas, Kalifornie
Kariéra:
V roce 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 si zahrála ve filmu Thunderbirds. Poté začala hostovat v různých show, např. Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala i další role zejména u společnosti Disney např. Corrie on The Suit Life of Zack and Cody on Disney. V roce 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání, tancování) v muzikálu High School Musical, který se stal velmi populárním. Poté dostala nabídku na nahraní svého CD. Její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje ''V'' a první dva singly se nazývají Come Back To Me a Say OK.


Zac Efron

18. února 2009 v 16:26 | CIPÍSEK
Americký herec Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách
Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V roce 2002 si Zac zahrál v Kriminálce Miami, kde ztvárnil postavu která byla obviněna z vraždy svého účetního.


Zac EfronZac EfronZac Efron


Zac EfronZac Efron
Zac EfronZac EfronZac EfronZac EfronZac Efron

Eminem

9. února 2009 v 16:48 | CIPÍSEK
http://www.grabow.biz/images/Eminem3.jpgEminemEminem se vlastním jménem jmenuje Marshall Bruce Mathers III. Dětství neměl příliš šťastné, žil sám s mámou a mladším bratrem, tátu nikdy neviděl. Velmi často se stěhovali mezi Kansas City a Detroitem, měnil školy, a tak se velmi těžce seznamoval s novými kamarády. Ve dvanácti letech se nakonec s matkou usadili ve Warren v Michiganu. Již v mládí se stal fanouškem rapu a ve čtrnácti letech se mu začal věnovat. Ačkoli nedokončil střední školu a vystřídal několik různých prací......


EminemEminemEminem

Johny Depp

21. ledna 2009 v 15:32 | CIPÍSEK
Johny Depp je populární a diskutovaná celebrita a proto má mnoho obdivovatelů a fanoušků, ale zárověň také mnoho odpůrců. Johny Depp si možná uživá luxus, peníze, zahraniční zájezdy, drahé šperky a hotely, exotické dovolené, milence a milenky, ale právem? Mimo hotelů a večírků je showbyznys a politika samá špína a intriky, myslíte, že takový život za to stojí?
Mnoho lidí si myslí, že Johny Depp je pouze podbízivá rozmazlená nula. A něco na tom je. Pro slávu a popularitu mezi masami musí, stejně jako třeba politici, potlačovat svojí osobnost a být s každým za dobře což se rovná nemít vlastní názor a jen se hnát za slávou a penězmi. Udržovat si popularitu mezi masami, být pořád na titulních stranách.

Hilary Duff

21. ledna 2009 v 15:26 | CIPÍSEK
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách
a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.
 
 

Reklama